Організатори та Партнери CulinART 2018

pic_fb_2.jpg

"Ресторатор Україна"

(Організатор конкурсу)

Видавничий дім «Ресторатор Україна» - це перше в Україні професійне видання «Ресторатор» для сегменту HoReCa. А ще ми видаємо книги рецептів провідних українських шеф-кухарів «Гурман», організовуємо семінари, вебінари, майстер-класи, пропонуємо професійну літературу, проводимо фестиваль рестораторів InRestFest і найбільший в Україні форум ресторанного менеджменту RestArt Show.

restorator.ua

logo_Forech.jpg

виставка

FoReCh

(Організатор конкурсу)

Виставка FoReCH головне професійна подія сектора HoReCa в Україні. Щорічно FoReCH об'єднує лідерів галузі і є надійною комунікаційним майданчиком для укладання угод і підписання контрактів, а також дозволяє оцінити перспективи розвитку сектора гостинності.

У 2018 році FoReCH виступить співорганізатором CulinArt, яке стане ключовою подією виставки

Основні показники виставки FoReCH 2018:

• 10000 кв.м. експозиційної площі

• Більш 215 учасників - лідерів HoReCa

• Презентація та демонстрація новинок

• Майстер-класи від кращих шеф-кухарів і кондитерів, відомих рестораторів і готельєрів

• Більше 50 спікерів та кулінарних експертів

• Комунікативна платформа для всіх учасників ринку

rest-hotel.kiev.ua

m_dom.png

"Морський Дім"

(Продуктовий партнер конкурсу)

Компанія спеціалізується на поставках морепродуктів і інгредієнтів для паназиатской і європейської кухні. Висока якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта, оптимальна цінова політика і багаторічну довіру клієнтів допомогли компанії стати провідним постачальником в сегменті HoReCa.

У нашому асортименті більше 1000 товарів. Компанії довіряють дистрибуцію такі всесвітньо відомі бренди, як Yamasa, Lee Kum Kee, Spring Home, Kinjirushi, Kara, Mizkan. «Морський Дім» безперервно відстежує світові тренди, доставляє кращі продукти і новинки, впроваджує в роботу кулінарні шедеври країн Азії та Європи.

«Морський Дім» - 20 років успішної роботи!

https://md.ua/ua

NPlogo.jpg

"Новий проект"

(Технічний партнер конкурсу)

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу. Новий Проект має багаторічний досвід оснащення об'єктів харчування різних форматів - ресторанів, їдалень, кафе, барів, фаст-фудів, піцерій і ін.

Новий Проект є найбільшою в Україні роздрібною компанією з торгівлі професійним обладнанням для магазинів і обладнанням для ресторанів. Також важливим напрямком нашої роботи є розробка проектів і комплексне оснащення підприємств харчування, а також проектування і оснащення торгового залу.

За 18 років діяльності компанії нами запущено в роботу понад 2300 об'єктів харчування та близько 1600 об'єктів торгівлі всіляких форматів, які і до цього дня успішно діють по всій Україні.

np.com.ua

forward.png

"Форвард"

(Партнер конкурсу)

Компанія ФОРВАРД® спеціалізується на комплексному оснащенні професійної посудом і інвентарем готелів, ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів, супермаркетів, розділювальних та кондитерських цехів.

У широкому асортименті представлений фарфор, наплітний інвентар, роздатковий інвентар, допоміжний інвентар, сервіровка, кондитерський інвентар, барний інвентар, посуд для кафе, професійні ножі, гастроемкости, дошки обробні, підноси, термоконтейнери, Чафіндіш для виїзних банкетів, фуршетів, столові прилади, інвентар для піцерії, посуд для бару, кухонний інвентар, келихи для ресторану.

http://forward-ua.com/