партнери InRestWinterFest'19

PEPSICO.png

PepsiCo в Україні

Компанія PepsiСo - один з найбільшіх в Україні віробніків продуктів харчування та напоїв.

Компанія займає провідні позіції на прайси соків и сокової продукції, де представлена ​​брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компании входять кож газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентукі» и «Аква Мінерале». На Сайти Вся снеків компанія представлена ​​брендами Lay's и ХрусTeam. PepsiCo в Україні такоже займає впевнені позіції на прайси молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненько», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Компанія є одним з найбільшіх інвесторів в економіку України та платників податків у бюджет країни.

http://pepsico.ua/

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу. "Новий Проект" має багаторічний досвід оснащення об'єктів харчування різних форматів - ресторанів, їдалень, кафе, барів, фаст-фудів, піцерій і ін.

Новий Проект є найбільшою в Україні роздрібною компанією з торгівлі професійним обладнанням для магазинів і обладнанням для ресторанів. Також важливим напрямком нашої роботи є розробка проектів і комплексне оснащення підприємств харчування, а також проектування і оснащення торгового залу.

За 19 років діяльності компанії нами запущено в роботу понад 2300 об'єктів харчування та близько 1600 об'єктів торгівлі всіляких форматів, які і до цього дня успішно діють по всій Україні.

np.com.ua

METRO - це Найбільший спеціалізований асортимент для КЛІЄНТІВ HoReCa від одного постачальника в одному місці. Тепер немає более необхідності шукати потрібні продукти по всьому місту.

Весь асортимент и всі акційні Пропозиції Відтепер Доступні як у торговельних центрах, так и при замовленні онлайн та за Єдиною ціною. До того ж что более ви купуєте, то более економите, Аджея METRO предлагает три Рівні ціни залежних від обсягів закупівель.

КОЖЕН клієнт HoReCa отрімує власного персонального менеджера, Який консультує относительно асортименту та наявності товару, інформує про промо Пропозиції, сообщает, коли Надходить свіжий продукт ТОЩО.

METRO НЕ стоит на місці й допомагає Своїм Клієнтам рухатіся вперед. Тому предлагает Інноваційні та ексклюзивні продукти для вашого меню, а такоже професійне навчання власніків и шеф-кухарів на різноманітніх заходах.

Виходьте на новий рівень бізнесу - оббирати METRO!

www.metro.ua

Якщо ви до цих пір не знали, в який бізнес вкласти гроші і вирішили спробувати себе в ролі вендора, ТОВ «Компанія« Ліберті Україна »допоможе реалізувати ваші плани. Ми пропонуємо купити якісне обладнання, а також повний набір інгредієнтів - смачний італійський кави ТМ «Caffe Poli» і ТМ «Nero Aroma», гарячий шоколад, ароматний капучіно і чай ТМ «Ristora», вершки ТМ «Dolce Natura».

Уже понад 14 років поспіль ми допомагаємо нашим партнерам будувати свій бізнес, забезпечуючи їх якісними кавовими апаратами, інгредієнтами, запасними частинами для обладнання, надаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Будучи прямими партнерами італійських фабрик, ми можемо гарантувати абсолютну якість продукції, що поставляється. Більш того, ми посприяємо в брендування точки, надавши всі необхідні матеріали. Впевнені, що, підійшовши до кавового бізнесу серйозно, у вас все вийде!

http://uavending.com/

Компанія Probar - комплексний постачальник обладнання, продуктів та інгредієнтів для барів, кафе, ресторанів. Компанія з 2005 року успішно працює на ринку України і ексклюзивно представляє такі бренди: -Monin, Dole, Danesi, Cambro, Vitamix, Fetco, Synesso, Mazzer, Ascaso, Has Garanti.

Наша компанія поставляє високотехнологічне барне обладнання, а також здійснює комплексне обслуговування клієнтів:

  • постачає продукти та інгредієнти для бару, обслуговує кавове і барне обладнання;

  • розробляє проекти, здійснює підбір і установку устаткування для кухні і бару;

  • бере участь в індивідуально для кожного клієнта;

  • проводить тренінги для бариста і барменів на території клієнта або в нашій студії;

  • Розробляє технології безвідходного виробництва в барі

  • Тестує рівень кваліфікації ваших барменів і навчає персонал барним тонкощам

  • Підбирає посуд для бару

http://probar.ua/

Форвард(черн).png

Компанія Форвард - надійний постачальник професійного посуду та інвентарю від найвідоміших європейських
виробників. З нами просто оснастити всі напрямки Вашого закладу: сервірувальна і наплитний посуд,
барне скло, кондитерський інвентар. Форвард - Ваш провідник у світі посуду!

https://forward-ua.com/

Morskoy Dom.png

Група компаній «Морський дім» - провідний постачальніх кулінарніх трендів та інгредієнтів для різніх кухонь світу. Компанія такоже предлагает Готові решение з розвитку бізнесу КЛІЄНТІВ HoReCa:

· Підбір продуктів и консультації при формуванні та зніженні Food Cost;

· Навчання персоналу;

· Супровід проектів;

· Підбір обладнання;

· Оновлення меню;

· Розробка меню для закладів харчування різніх сегментів;

· Асортимент продукції та ее адаптація для будь-якої кухні світу.

Контакти:

+38 (044) 495-12-63

https://md.ua/ua

https://www.facebook.com/MorskoiDom/

lactalis.png

«Лакталіс - Україна» - один Із лідерів молочной Галузі країни. Компанія є частина Груп Lactalis, пріватної непублічної сімейної компании - найбільшого виробника сирів в мире та одного зі світовіх лідерів у ВИРОБНИЦТВІ молочної продукції.

У 1996 году Lactalis стала дерти іноземним інвестором у молочних галузь України: СПІЛЬНЕ франко-українське підприємство Було створене на базі Міколаївського молочного комбінату. Сьогодні «Лакталіс» в Україні - це два заводи (у Николаеве та Павлограді) и торговельна компанія з центральним Офісом у Києві. Ми Виробляємо около 150 найменувань продукції під брендами Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні» и «Локо Моко» та імпортуємо в Україну віроблені на підпріємствах Груп Lactalis сири Président, Galbani и Société. Наш кисломолочний сир «сирну Традиція» ТМ Président, сметана у стаканчику ТМ Président та сіркові десерти ТМ «Дольче» - среди кращих у своих категоріях.

http://lactalis.com.ua

profiservice_logo.png

Компанія "Профісервіс" була заснована в 1998 році. Основний напрямок діяльності - виробництво вікон, дверей і систем скління з металопластикових та алюмінієвих профільних систем. З огляду на прагнення керівництва компанії до постійного вдосконалення та інновацій, було прийнято рішення про розширення асортименту продукції, що випускається.

Взято курс на виробництво і монтаж систем використовуваних для вуличних майданчиків. Їх призначенням є захист від сонця, опадів і вітру. Це популярні перголи з автоматичними зсувними дахами, вертикально підйомні системи з електричним приводом, безрамкові слайдінговие системи і багато іншого.

http://profiservice.tech/

Tavria_logo_CMYK_white fon_RUS.png

Дім марочних коньяків «Таврія» - один з кращих виробників марочних коньяків і вин України. Заснований в 1889 році. Символічно, що Дім марочних коньяків «Таврія» знаходиться на одній паралелі зі знаменитим французьким містом, що дав назву однойменному благородному напою: українське місто Нова Каховка, де розташоване виробництво "Таврії", розташований на тій же 46 паралелі, що й знаменитий французький Коньяк. А виноград, який вирощується на цій землі, виростає в особливих природних умовах. Унікальний терруар, помножений на майстерність і традиції наших виноробів, дозволяють забезпечувати високу якість таврійських напоїв.

Сьогодні Дім марочних коньяків «Таврія» (підприємство з повним циклом виробництва) забезпечує не менше третини ринку преміальних коньяків всередині країни і є провідним експортером марочних коньяків України.

Таврія - репутація, витримана часом.

www.tavria.ua

Романтик Спа Готель - це люксовий готель серед неповторної природи Карпат, де вас чекає різноманітний і насичений відпочинок. Сучасний готельний комплекс з термальними басейнами пропонує своїм гостям комфортабельні і елегантно оформлені номери, уважне обслуговування, атмосферу розкоші в обрамленні гірських пейзажів.

У нас добре відпочивати як взимку, так і влітку.

Готель приймає великі і маленькі конференції.

romantikspahotels.ua