2612 (1).jpg
3.png

Анна Громкая: «Для одеситів головне не робота, а кайф від життя. У ресторанній культурі - так само»

Одеса – особливе місто, воно колоритне туристичне з гумором і смачне. Чого тільки вартий Привоз, де можна купити все найсвіжіше і тільки у свого продавця. Ресторанний ринок, на відміну від інших міст, має свою специфіку, про яку можуть розказати лише самі одесити. Анна Громкая - найпопулярніший фудблогер Одеси, вона написала понад 3000 відгуків, відвідала 1000 ресторанів, тож знає практично всі нюанси розвитку ресторанного бізнесу Одеси, про цікаві місця, куди ходять одесити та спеціально для Resorator.ua, порекомендувала 5 ТОП закладів для смачного відпочинку, що варті уваги рестораторів та кухарів.

Автор: Ніна Полякова


— Анно, якщо Львів часто називають столицею гастротуризму, то Одеса - це…..?

— На мою думку, Одеса, не лише не поступається Львову у плані гастротуризму, вона навіть має переваги. У Львові головне не gastro, а незвичайний концепт ресторану, тож смак страв не на першому місті. Так, концепції ресторанів у них дуже цікаві, але якщо говорити про їжу, Одеса краща.

— На вашу думку, в чому гастрономічна фішка Одеси?

— Гастрономічні фішки Одеси – це, перш за все, місцеві страви, продукти, такі як: томати «Бичаче серце», одеська бринза, її можна купити на Привозі, вона дуже відрізняється на смак від продукту, виготовленого в інших містах. Дуже смачне поєднання солодких томатів з кислою бринзою — одна із фішок смаку Одеси. І, звісно ж риба – бички, цаца, форшмак, тюлечка. В одеських стравах відчуваються смаки Ближнього Сходу, Єврейської кухні. Тобто наші гастрономічні фішки, в тому що у нас є місцеві продукти, з притаманним лише для Одеси смаком, Привоз, де кожен знає свого продавця, у якого багато років містяни купують огірочки «Роднічок», томати «Мікадо», і ми ніколи нікуди не квапимось. Одесити мають особливий менталітет - це люди, які нікуди не поспішають, вони насолоджуються моментом. Для одеситів головне не робота, а кайф від життя. Ця ментальність переноситься і на ресторанну культуру, якщо у Нью-Йорку головне, швидко поїсти, тому що всі кудись завжди квапляться.То в Одесі все навпаки, у нас існує культ їжі, ми повільно сідаємо за стіл, щоб повагом насолодитись смаком страви, розтягуючи задоволення.

В Одесі є декількапопулярних мереж, ресторанияких стали вже фішками міста.


Це Synergy Group, в мережу входять такі топові заклади, як «Traveler's Coffee», «The Rostery by Odessa», «Terrace. Sea View», «REEF», «Sabaneev Gourmet&Garden», «YUG», «Beerteka»,«Flacon Bar», «Synergy Eats», «Mantra», «Synergy Sweets». Ресторани Савви Лібкіна: «Дача», «Компот» стали вже візитівкою міста. Цікаві та смачні ресторани Михайла Серебріна і Дмитра Колбасюка - «Monica», «Хінкальна» та ін…