2612 (1).jpg
3.png

Естетика контрасту: колір року та тренди 2021

Корпорація MIRS працює у сфері HoReCa вже понад 20 років та є надійним постачальником високоякісного посуду, професійних кухонних інструментів, техніки та аксесуарів від найкращих європейських брендів. Ми плідно співпрацюємо з рестораторами та дизайнерами по всій Україні, тож завжди намагаємося бути в тренді та надавати нашим клієнтам найкращі професійні рішення. І саме про свіжі дизайнерські тренди 2021 року ми зараз і розкажемо.


Очікування оголошення нового кольору року від інституту Pantone, що розробляє та задає світові стандарти кольористики — завжди дуже зворушливе. Процес відбору правильного відтінку складний та відповідальний, бо він не тільки зображає настрій мистецтва і суспільства в цілому, але також задає тренд для розвитку дизайнів та інтер'єрів. У 2021 році спокійний, глибокий синій ClassicBlue змінився несподіваною і вкрай ефектною парою: сірим UltimateGray і жовтим Illuminating.


Перевага в сторону вибору двох кольорів замість одного — не випадкова. Це відмінно передає всю багатогранність настрою і поглядів суспільства, які особливо яскраво проявилися минулого року. UltimateGray та Illuminating чудово доповнюють один одного й одночасно поєднують в собі глибоку задумку, силу, розсудливість разом з теплою надією і яскравою експресивністю.


Playground від Bauscher
Stonecast від Churchill

UltimateGray — колір гальки на пляжі, символ статичності, стійкості та надійності. Він легко витримує перевірку часом та відмінно виглядає як основний колір, який можна розбавити яскравими деталями. Ідеальний приклад — монохромна колекція посуду з кераміки Playground від Bauscher, яку сміливо можна використовувати для ефектної презентації основних страв.


А ось Illuminating — це сміливі, зухвалі акценти, які втілюють в собі відчуття духовного піднесення, натхнення, бажання творити та шукати нові концепції. Він відмінно заряджає енергією та дарує відчуття затишку і тепла. Фарфорова колекція Stonecast від Churchill — яскраве уособлення шаленої енергії, що несе за собою цей колір. Але крім цього, вона доповнить ваше сервірування своєю незвичною формою.


Вибір саме такої контрастної пари — неймовірно виграшне рішення. Воно відкриває безмежний простір для створення нових трендів, фантазій і сміливих експериментів в дизайні.

Одне питання — три рішення

Оголошення головних кольорів від Pantone — це перший крок до формування трендів, які, однак, стосуються не тільки дизайну, але і всього нашого життя.


З огляду на те, наскільки важливим за минулий рік став для багатьох домашній простір та затишок, на виставці Ambiente 2021 намагалися віднайти відповідь на питання про те, яким повинен бути сучасний інтер'єр. Як правильно реалізувати дизайнерські тренди у професійній сфері та адаптувати заклади до актуальних потреб гостей. Ключовими стали поняття емоційності, любові до природи, та циклічності.