2612 (1).jpg
3.png

Київські шеф-кухарі оцінили страви із рослинного м'яса Garden Gourmet

8 липня в київському шефському бістро Hey Guys відбулася спеціальна вечеря від шеф-кухаря та співвласника закладу Юрія Приємського. Він приготував 7 страв, в рецептурі яких рослинне м'ясо Garden Gourmet. Меню оцінили гості вечері: шеф-кухарі провідних київських ресторанів.60% українців потенційно відкриті до їжі рослинного походження.

Про це свідчить опитування Eating & cooking U&A, проведене 2019 року. Навіть ті споживачі, які не вважають себе вегетаріанцями, час від часу обмежують себе у м'ясі. Причини різні: це і негативний вплив тваринництва на екологію, і жорстоке поводження з тваринами, і користь рослинної їжі, а також релігійні причини. Такий "гнучкий" стиль харчування навіть отримав свою назву - флексітеріанство. Тому українські ресторани, які хочуть бути "на одній хвилі" із своїми гостями, збільшити потік гостей або привернути увагу нового сегменту цільової аудиторії, можуть впевнено вводити у меню страви із використанням рослинного м'яса.


Спеціальна вечеря Garden Gourmet була присвячена темі актуальності рослинного меню в ресторані, сучасним очікуванням гостей та трендам.

Захід відвідали найбільш досвідчені та провідні шефи Києва та загалом України: Алекс Якутов (Публіцист), Артем Баклицький (Mimosa), Ігор Горенко (Salateira), Євген Песін (Izakaya), Валерій Арустамян (PITA KYIV), Анатолій Колесов (Very Well), Костянтин Долапчі (Very Well), Олексій Краковський (Сосо), Сергій Байсаревич (Fenix Asia), Денис Крамаренко (Тарілка) та Стефано Антоніолі (Fenix Italia). Продукція Garden Gourmet в Україні - це шматочки філе, Сенсейшл Бургер, веганські мітболи та вегетаріанські нагетси.


На основі їх Юрій Приємський приготував 7 страв:

  • хрусткий рамен тако,

  • фермерську брокколі у темпурі із веганськими мітболами,

  • грибний бульйон умамі із веганським філе,

  • класичний соковитий бургер із веганською котлетою,

  • веганську піцу з тіста довгої витримки,

  • жовтрий каррі із веганським філе та зелений каррі із веганським філе.


«Мені було цікаво попрацювати із продуктом Garden Gourmet - щойно мені запропонувати, я одразу погодився його "затестити". І залишився задоволеним балансом смаку та тим, як його можна використовувати, - прокоментував свою роботу шеф-кухар Юрій Приємський.