2612 (1).jpg
3.png

Ресторанний маркетинг в еру коронавірусу

Проактивний маркетинг може бути ефективним інструментом для ресторанів, які можуть продовжувати працювати під час кризи через COVID-19. Ось кілька порад для українських маркетологів від американських колег.Стимулюйте самовивіз


Так, доставка їжі – це складний та фінансово затратний напрямок роботи, тому самовивіз замовлень потрібно зробити максимально зручним для гостей. Зробіть відчутні знижки, додайте безкоштовні страви або подарунки для тих, хто забирає замовлення безпосередньо у ресторані.


Рекламуйте наступні візити


До кожного замовлення на доставку та / або самовивезення їжі бажано включити купон або подарункову картку, які можна використовувати в майбутньому лише під час обіду. Це буде тримати ваш заклад на першому місці симпатій у гостей, які матимуть бажання повернутися до вас у майбутньому.


Безкоштовні страви для дітей


Запропонуйте безкоштовну позицію дитячого меню при замовленні їжі для дорослих - чудова тактика для збільшення сум чеків, особливо в той час, коли більшість шкіл в цей час закриваються. Ця ідея може бути застосована до замовлення страв на вечерю. Батьки можуть бути більш схильними обирати ваш ресторан замість ресторану конкурента, якщо вони знають, що харчування дитини не потребує додаткових витрат.


Чим більше – тим краще


Якщо це можливо, ви можете запропонувати клієнтам зробити гуртове або просто об’ємне замовлення їжі додому. Повідомте, що страви можна помістити в холодильник / морозильну камеру після отримання, та включіть інструкції щодо повторного нагрівання, щоб вони приготували вашу їжу найкращим чином. Це може стимулювати великі замовлення.
Подарункові карти


Клієнти можуть не хотіти їсти прямо зараз, але багато людей все ще шукають можливість підтримати свій улюблений місцевий бізнес. Дозвольте легко придбати подарункові картки в Інтернеті або електронною поштою, щоб меценати могли підтримувати ваш ресторан зараз і насолоджуватися своїм смачним обідом у вашому закладі згодом.


Фіксоване меню, яке змінюється кожні кілька днів