2612 (1).jpg
3.png

Середземномор'я з Італією у серці: Стефано Антоніоллі розповів про нове меню Fenix ​​Italia

Маестро поділився з UA Restorator, що вплинуло на розширення меж його кухні, чим славиться Середземномор'я та що гості шукають у ресторані.


— Нове меню FENIX — одна з, мабуть, найбільш обговорюваних тем початку нового гастрономічного сезону. Стефано, у чому інтрига? Чим дивуватимете гостей цієї осені?


Наші гості багато подорожують, добре знайомі з кухнею Середземномор'я, тому місія нового меню — презентувати гостям кулінарні шедеври з усього середземноморського басейну. Ми розширюємо горизонти. Ми не припиняємо дивувати гостей. Серед нововведень – це розширений асортимент салатів, де представлено сплетення різних культурних традицій та смаків.


Також ми багато працювали зі спеціями, без яких неможливо уявити гастрономію Північної Африки та Східного Середземномор'я. Це дозволило додати багатьом стравам більш інтенсивних уподобань, реалізувати їхній потенціал на всі 100%. До того ж, восени особливо сильно приваблюють пряні страви, що зігрівають. Незабутніми хітами стали м'ясні страви в новому меню.


— Розкажіть трохи докладніше про гастрономічну стилістику нового меню. Що ж таке «авторська кухня Стефано Антоніоллі у Середземноморському стилі з Італією у серці»?


Авторська кухня Стефано Антоніоллі — це сума найкращих продуктів Середземномор'я, помножена на досвід. Це мікс із моїх знань, гастрокультурних традицій, подорожей, спілкування з колегами, дегустацій у найкращих ресторанах по всьому світу. Це особиста інтерпретація страв.


Зрозуміло, я, як носій італійського культурного коду, як і раніше, приділяю багато уваги традиційній італійській кухні. Гастрономічна стилістика нового меню базується на неймовірному розмаїтті дарів природи Середземномор'я, барвистих смакових поєднаннях, насичених ароматів.

— Що таке Середземноморський стиль — у чому основні принципи? Що спільного та у чому відмінності у страв із різних регіонів Сер