2612 (1).jpg
3.png

InRestFest 2021: відкриття та перший день фестивалю рестораторів у Карпатах

18 травня в готелі Radisson Blu Resort Bukovel стартував фестиваль рестораторів InRestFest 2021. Це дванадцятий фестиваль, що збирає під своїм крилом рестораторів зі всієї України та провідних спікерів галузі для навчання, обміну досвідом та нетворкінгу.


Команда "Жовте сонце: гастро-оргазм"

Цього разу InRestFest зібрав рекордну кількість учасників — 240 людей приїхали в Карпати. Комусь довелося їхати на фестиваль більше доби, хтось приїхав веселим робочим колективом, хтось привіз із собою родину та діток. І що неймовірно: учасники застрибували "в останній потяг": і замовляли участь в останні дні перед фестивалем. Це доводить, що фестиваль став легендарним, на ньому з року в рік вже традиційно зустрічаються із колегами та кличуть "сарафанним радіо". InRestFest — про смачну та вишукану їжу та напої. Тож після реєстрації та поселення (а також захвату природою Карпат та казковою атмосферою) гості взяли участь у першій дегустації продуктів від партнерів, а також насолодилися обідому компанії один одного. Після обіду учасники фестивалю перемістилися до конференц-зали, де наступні 3 дні будуть відбуватися навчальні активності InRestFest.

Відкрили подію організатори фестивалю Сергій Трахачов та Соф'я Коломицева.


«2020 рік був важким для всіх людей на планеті, і для рестораторів зокрема. Він точно був незвичайним. 2020 рік можна назвати роком інвестора. Той, хто в душі — справжній інвестор, готовий ризикувати та вкладати гроші, він це робив», — згадав Сергій Трахачов. Та сьогодні час рухатися далі, у нових умовах, з новими силами та новою енергією.


Привітавши учасників, Соф'я Коломицева порадила не втрачати ані хвилини та активно спілкуватися із колегами, ділитися кейсами, досвідом, та контактами для подальшої співпраці, адже InRestFest — про плідний нетворкінг.


А для того, щоб всі швидко познайомилися тут і зараз, ресторатори (а також партнери і навіть спікери) розділилися на команди та за 30 хвилин розповідали про себе один одному у форматі speed dating.


Ця креативна частина знайомства стала вже традиційною на InRestFest: залишивши звичні обов'язки, відповідальність за колектив та гостей, та просто опинившись у компанії однодумців, люди ресторанної справи вражають своїм артистизмом та жагою до самовираження. Тож познайомтеся і ви із нашими командами, це:

  • ГДТ — грін дрім тім

  • Піна колада

  • Жовте сонце: гастро-оргазм

  • 247: гендерно нейтральні

  • Супер Маріо

  • Остаться вживых

Спочатку учасники представилися (кожна презентація — як вибух креативу та енергії), а потім капітани команд мали пройти "суперігру" на знання своїх колег, з якими вони щойно познайомилися. У запеклій боротьбі перемогла команда Жовте сонце: гастро-оргазм — вони отримали ящик просекко від партнерів для чудового відпочинку.