2612 (1).jpg
3.png

Tom Dixon: симбіоз між дизайном і приготуванням їжі

«Деякі мої найуспішніші проєкти стали такими завдяки тому, що їх можна прочитати по-різному, іноді цілком протилежно початковому задуму». — Том Діксон.


Alto Restaurant, Hong Kong

Британський бренд люксового дизайну Tom Dixon був заснований у 2002 році. Спеціалізуючись на меблях, освітленні та аксесуарах, він має філії в Лондоні, Мілані, Гонконзі, Лондоні, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Токіо й Ханчжоу. Загалом бренд представлений у 90 країнах і залучає понад 100 співробітників по всьому світу. Завдяки естетиці, суттєво натхнена британським корінням, продукція Tom Dixon здобула міжнародне визнання та цінується за інноваційне використання матеріалів та технік.


Том Діксон

Засновник і креативний директор бренду Том Діксон — невтомний новатор. Він здобув популярність у середині 1980-х років як дизайнер-самоучка, що представив лінійку меблів із металу. Під час роботи з італійським гігантом Cappellini він розробив свій знаменитий стілець «S». Роботи Тома придбані музеями всього світу, у тому числі Музеєм Вікторії та Альберта, Музеєм сучасного мистецтва в Нью-Йорку та Центром Жоржа Помпіду в Парижі.


Діксон має вражаючу кількість престижних нагород:

2001 рік — Орден Британської імперії за заслуги в галузі британського дизайну;

2014 рік — «Дизайнер року» на виставці Maison & Objet у Парижі;

2019 рік — срібна медаль за найкращий сад на виставці квітів RHS Chelsea Flower Show;

2019 рік — London Design Medal премії British Land Celebration of Design Awards в рамках Лондонського фестивалю дизайну.


Том Діксон — один із найбільш вподобаних британських дизайнерів, і на міжнародному рівні його визнають суттєво оригінальним талантом. У 2007 році він заснував Design Research Studio (DRS) — агентство з дизайну та інновацій, що міститься в серці Tom Dixon. Студія створює інтер’єри та екстер’єри завтрашнього дня та розвиває свій швидко зростаючий міжнародний портфель.


Том широко відомий своєю любов’ю до нестандартних, яскравих і незабутніх інтер’єрів. Його дизайн-бюро славиться своїми проєктами у сфері HoReCa. І поки весь світ завмер, чекаючи на повернення до нормального ритму життя, а ресторатори впроваджують сучасні рішення щодо подолання кризи, пропонуємо надихнутися найяскравішими проєктами студії Tom Dixon.


Знамениті проєкти Tom Dixon у світі HoReCa

Британський бренд люксового дизайну створив неймовірні перевтілення для ресторанів по всьому світу. Познайомимося з їхніми найвидатнішими проєктами.
ALTO RESTAURANT https://www.tomdixon.net/en_us/story/post/alto-restaurant/


Під творчим керівництвом Тома Діксона Design Research Studio створила інтер’єри для гриль-бару ALTO в Гонконзі. Це був перший ресторанний проєкт дизайн-студії на території Азії.


DRS звернулася до алхімії та чотирьох елементів: землі, вогню, повітря та води, щоби створити драматичні і вражаючі інтер’єри, які відображають різні пр