2612 (1).jpg
3.png

Utopia 2030: Як уявляють ідеальне майбутнє ресторанної галузі німецькі ресторатори під час карантину

Ресторани Німеччини закриті на карантин із 1 листопада 2020. У такій скрутній ситуації залишається лише обмірковувати, як же можна перебудувати галузь, аби вона була стійкою до негараздів майбутнього. Пропонуємо вашій увазі проект Utopia 2030, у якому викладається одна із версій, як ресторанна галузь може врятувати себе. Автор Utopia 2030 - Жан Плотер, Франкфурт, Німеччина.


Вступ: Світанок нової ери


Вже рік пандемія COVID-19 керує всіма процесами розвитку та відкриває можливості для радикальних змін у галузі Food and Beverages.


Кажуть, пандемія все змінила. І все ж радикальна трансформація вже йшла повним ходом ще до пандемії. Її причини: зміна клімату, демографічні зміни та діджиталізація.


Кажуть, що COVID-19 мав нищівний ефект для індустрії. Але насправді він виявив недоліки та недбалість, які неможливо було амортизувати щедрими державними коштами у цій галузі.


Кажуть, COVID-19 перевернув усе догори дригом. Але коли все настільки змінилося, ми маємо змогу побачити багато речей з іншої точки зору. До нас приходять нові ідеї та можливості їх реалізувати.


Раптом ми бачимо, що «стара нормальність» була лише ілюзією про те, що світ передбачуваний, а життя - спрямоване лише на процвітання та зростання. Пандемія діє як збільшувальне скло: виявляє слабкі місця та недоліки, прискорює процес змін у багатьох сферах – зміни, які раніше взагалі ігнорувалися.


Міф про нескінченне зростання лише погіршує ситуацію. Зростання економіки більше не повинно бути єдиною передумовою нашої економічної діяльності.

В той же самий час криза розкрила потенціал та креативність, які досі «дрімали» в людях. Пандемія стала тим самим будильником для нашої ініціативності та згуртованості. І вперше, в умовах кризи, галузь F&B проявила себе та подала свій