Реклама

Компанія «Ресторатор Україна» заснована в 2003 році. На сьогоднішній день ми видаємо журнал для професіоналів ресторанного бізнесу «Ресторатор», книги рецептів провідних українських шеф-кухарів «Гурман», організовуємо семінари, вебінари і майстер-класи, пропонуємо професійну літературу і відеоматеріали, проводимо кухарський конкурс CulinArt і проводимо фестиваль рестораторів InRestFest

 

За 18 років свого існування "Ресторатор Україна" стала єдиною компанією, що надає такий широкий спектр високопрофесійних проектів для рестораторів в Україні.

 

Наші журнали, семінари та майстер-класи, книги, конкурси та фестивалі - це незамінний орієнтир в потоці інформації для фахівців ринку. Це найостанніші новини ресторанного життя України і зарубіжжя, поради експертів, практичні рекомендації, оглядові та аналітичні статті, а також інтерв'ю з відомими рестораторами і шеф-кухарями. Все це дало можливість сформувати і постійно розширювати якісну цільову аудиторію для просування Ваших товарів і послуг.

 

Сьогодні проекти «Ресторатор Україна» - це найефективніша галузева інформаційно-рекламний майданчик для ефективного просування товарів і послуг індустрії харчування та гостинності в Україні. Ми можемо запропонувати Вам комплексний підхід до просування і рекламу товарів і послуг для ринку HoReCa: це і друковані ЗМІ, і ресурси Інтернету, і пряме спілкування з рестораторами під час майстер-класів і семінарів, дегустації продукції постачальника, організація круглих столів тощо .

 

Ми запропонуємо Вам унікальну програму поводження до ринку HoReCa відповідно до Ваших конкретними цілями і завданнями.

 

 

Комерційний директор
Софія Коломицева
067-402-45-49
soniak@restorator.com.ua